Polfisan Çocuk Oyun Parkı

Polfisan firması, Çocuk Oyun Parkları ve Spor Kondisyon Aletleri imalatı yapan, alanında yüksek hedefleri olan güçlü ve öncü bir firmadır. 15 yıllık imalat tecrübesini, günümüz teknolojisiyle birleştirip sürekli kendini yenileyerek müşterilerine güven ve memnuniyet sunmaya devam etmektedir.

Polfisan Firması, müşterilerinin şimdiki ve gelecekteki isteklerini zamanında tespit edip ürüne dönüştürebilen donanımlı teknik kadrosu ile güçlü imalat teknolojisine sahiptir.
Ürün tasarımlarında görsellik, işlevsellik, dayanıklılık koşullarını göz önünde tutarak ürünlerimizin kalite standardını korumak için TSE belgeli hammadde kullanımını prensip haline getirmiştir.

Polfisan Firması, pazarlama ekibi ile ürün tanıtım ve satış hizmetlerini 4 bölgeden kontrol etmektedir. Karadeniz İç Anadolu, Ege Batı Anadolu , Akdeniz ve İstanbul Bölge Müdürlükleri, buna ek olarak onlarca bayi ile siz değerli müşterilerimizin ihtiyaçlarına hızlı cevap verme gayreti içindedir.

Tam donanımlı servis araçları ve yeterli teknik servis elemanları ile, Türkiye'nin dört bir yanında satış sonrası hizmetlerini sürdürmektedir.

belgelerimiz

15.yıl

Telefon
Robot Serisi Tren Serisi Orman Serisi
Polfisan Robot Serisi R05 Tren Serisi T05 Orman Serisi O08